اعزام آمبولانس خصوصی

آمبولانس خصوصی به دلیل اینکه به سامانه دولتی یا ۱۱۵ وابستگی ندارد، بیماران را اولویت بندی نکرده و به جای رسیدگی به بد حال‌ترین آنان، به هر فردی که از ایشان کمک بخواهد ولو اینکه صدمه یا عارضه ای وجود نداشته و وجود تیم پزشکی جنبه‌ای پیشگیرانه داشته باشد رسیدگی می‌کنند.

بعضی مواقع شرایطی بوجود می‌آید که بیمار باید بدون تحرک یا کم تحرک به مرکز درمانی انتقال یابد و یا حتی ممکن است مشکلات ناگهانی به وجود آید که دیگر افراد نمیدانند یا نمیتوانند که چه کاری را چگونه انجام دهند. در این مواقع است که اگر با مرکز همیار درمان تماس بگیرید خدمات اعزام آمبولانس به محل به همراه پرستار و پزشک در اختیار شما قرار می‌گیرد.

آمبولانس خصوصی

انتقال پزشکی بیماران با دسترسی شبانه روزی

مطابق انتظاری که از مراکز آمبولانس خصوصی می رود، این مرکز اهداف و برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلند مدت خود را با در اولویت قرار دادن انتقال پزشکی بیماران تعریف نموده است.

براین اساس، امکانات در نظر گرفته شده، برای علمی ترین، سریعترین و بهینه ترین روش انتقال بیماران بین منزل و مراکز تشخیصی و درمانی و نیز بین مراکز تشخیصی و درمانی طراحی شده اند. بنابراین، این واحد با در اختیار داشتن کادری مجرب از تکنسین‌های فوریتهای پزشکی، آمادگی دارد تا در هر ساعت از شبانه روز، سرویس‌های انتقال پزشکی را در کوتاهترین زمان انجام دهد.

 

انتقال پزشکی بیماران نیازمند مراقبت‌های ویژه

بیمارانی که در بخشهای مراقبتهای ویژه بستری هستند برای انتقال پزشکی نیازمند امکاناتی متفاوت و متناسب شرایط بیمار می‌باشند. علاوه بر امکانات و تجهیزاتی متناسب با نیاز بیماران، انجام موفق چنین ماموریت‌هایی در گروی کادری آموزش دیده و مجرب است. با در اختیار داشتن خودروهای مناسب و نیز تکنسین‌های آموزش دیده و پزشکان اورژانس با تجربه و دانش روز، امکان انتقال بیماران در شرایط CCU ،ICU ،NICU و PICU را فراهم می‌باشد.

مرکز همیار درمان به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته آماده ارائه انواع خدمات حمل و نقل بیمار خدمات پرستاری و پزشکی در محل شما به صورت اختصاصی با پیشرفته ترین امکانات روز می‌باشد.

×

همیار درمان همراهی برای سلامتی شما

×