پرستار کودک

پرستار کودک

گاهی اوقات سخت است که بدانید هنگام استخدام یک پرستار کودک باید به دنبال چه فاکتورهایی باشید. ویژگی‌های زیادی وجود دارد که مهم هستند. به راحتی می‌توان از این روند غافل شد. در اینجا ده ویژگی که مراقبین باکیفیت از آن استفاده می‌کنند بررسی شده است. استفاده از این فهرست به عنوان راهنما ممکن است روند را کمی دلهره آورتر کند.

1.عشق به کودکان

البته ویژگی اصلی یک پرستار کودک عشق واقعی او به بچه‌ها است. تحصیلات، تجربه و مهارت‌های خاص اهمیت دارد. اما هیچ کدام از آن‌ها فردی را که واقعاً عاشق کار با کودکان نیست به یک مراقب با کیفیت تبدیل نمی‌کند. لذت بردن از کودکان و احساس افتخار برای مراقبت از آن‌ها پایه‌ای است که همه چیز بر آن بنا شده است.

2.اشتیاق

پرستار کودک روزهای طولانی کار می‌کنند و اغلب مسئولیت‌های زیادی بر عهده دارند. برای برخی، این می‌تواند به سرعت هیجان آن‌ها را در مورد کار کاهش دهد. دیگران این کار را با آرامش انجام می‌دهند و اجازه می‌دهند اشتیاق طبیعی آن‌ها برای کار با کودکان آن‌ها را در طول روز هدایت کند. پرستار کودک که می‌تواند روز به روز سر کار بیاید هیجان داشته باشد. کودک همیشه از گذراندن وقت با او لذت می برد.

3.سرگرم کننده

برای کودک خود یک پرستار کودکی در نظر داشته باشید که همراه بودن با کودک برایش لذت بخش و عشق به کار خود داشته باشد. این امر باعث می‌شود که پرستار کودک شما  برنامه‌های شاد و سرگرم کننده‌ای برای فرزند شما ایجاد کند. شاد بودن، یافتن طنز در موقعیت‌های روزمره و داشتن چشم انداز خوش‌بینانه به زندگی همه عناصر کلیدی هستند که باید در مراقب بعدی خود به دنبال آن باشید.

پرستار کودک

4.پرورش دادن

ایده پرورش کودک در قلب نقش پرستار کودک است. توانایی برقراری ارتباط عمیق، ایجاد رابطه ایمن، عاشقانه و ارائه محیطی پایدار، همه عناصر مهم پرورش فرزند شما هستند. یک پرستار بچه که به نیازهای فردی فرزند شما حساس است، یک روز جذاب را در مورد علایق او ایجاد می‌کند و شیوه مراقبت او را با شخصیت و خلق و خوی او هماهنگ می‌کند، یک یافته عالی است. کسی که متعهد است در یک شغل طولانی مدت بماند تا همه مراقبت‌های مهم به صورت صحیح انجام شود.

5.حس مشترک

پرستار بچه شما در طول روز تصمیمات بی‌پایان در مورد سلامت، ایمنی و رفاه فرزند شما می‌گیرد. شما یک پرستار کودک می‌خواهید که بتواند وضعیت اضطراری را بطور دقیق ارزیابی کند و ایمن‌ترین روش عمل را تعیین کند. گزینه‌ای که می‌تواند در موارد ساده‌ای مانند آنچه برای ناهار تهیه می‌شود، چگونه با یک آشفتگی غافلگیر کننده و هنگام سرریز شدن سینک با چه کسی تماس بگیرد، انتخاب‌های خوبی داشته باشد.

6.وقت شناس

شما به پرستار کودک خود تکیه می‌کنید تا صبح به موقع برسد. بیرون آمدن از خانه در مواقعی که قرار است به شما کمک کند. تعهدات اولیه صبح را که برای شغل شما بسیار مهم است انجام می‌دهید. وقت شناسی او نیز در طول روز مهم است. زیرا او مدرسه را ترک می‌کند و درس می‌خواند. با فرزند شما در کلاس‌ها شرکت می‌کند و زمان خود را مدیریت می‌کند تا اطمینان حاصل کند که او تمام کارهای خانه مورد نیاز را انجام می‌دهد. وقت شناس بودن و داشتن مهارت‌های مدیریت زمان خوب همه چیز و همه را در مسیر درست نگه می‌دارد.

7.قابل اعتماد

والدین باید به پرستار کودک خود اعتماد زیادی داشته باشند. البته بزرگترین نشان اعتماد این است که به او اجازه داده‌اید از فرزندانتان مراقبت کند. اما آن‌ها همچنین خانه، ماشین و اطلاعات حساس زیادی در مورد خانواده شما می‌دانند و به او اعتماد می‌کنید. قابل اعتماد بودن یک پرستار کودک بخش مهمی از تصمیم‌گیری در مورد استخدام است. دانستن این که مراقب شما در همه حال فرزند شما را دوست دارد و از او مراقبت می‌کند و بر اساس سلامتی و رفاه او تصمیمات خوبی می‌گیرد ضروری است. دانستن اینکه او به خانه و دارایی شما احترام می‌گذارد، از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند و آنچه را که در کار می‌بیند و می‌شنود محرمانه نگه می‌دارد نیز مهم است.

8.قابل انعطاف

این ویژگی می‌تواند توانایی یک پرستار کودک برای موفقیت در کار شما را افزایش دهد. مراقبت از بچه‌ها دارای برنامه استاندارد 9 تا 5 یا شرح شغل نیست که هرگز تغییر نکند. یکی از اصلی‌ترین دلایل انتخاب پرستار کودک برای والدین، انعطاف‌پذیر بودن پرستار می‌باشد. هنگام مصاحبه با نامزدها، در مورد نوع انعطاف‌پذیری آن‌ها و میزان راحتی آن‌ها در برنامه‌ریزی، مسئولیت‌های روزانه و محیط خانه صحبت کنید. پرستاران بچه‌هایی که به راحتی می‌توانند خود را با تغییرات تغییر دهند و سازگار شوند، در موقعیت‌های پرستاری موفق‌تر هستند.

9.رابطه پرستار با والدین

خانواده بستگی به توانایی والدین و پرستار کودک در برقراری ارتباط واضح با یکدیگر دارد. در جستجوی یک پرستار بچه باشید که وقتی از انتظارات یا دستورالعمل‌های شما مطمئن نیست راحت بپرسد، که به‌طور مرتب اطلاعات مهمی را درباره فرزند شما با شما در میان می‌گذارد و صادقانه به هر موضوعی در روابط کاری می‌پردازد.

10.قابل اعتماد

یکی از اشکالات مراقبت از پرستار بچه‌ها این است که شما فقط برای یکسری موارد مهم به یک نفر اعتماد دارید. پرستار بچه شما نه تنها ارائه دهنده اصلی مراقبت از کودک شماست، بلکه فرد پشتیبانی خانه شما نیز است. بنابراین اگر نمی‌توانید روی او حساب کنید که هر روز به موقع حاضر می‌شود و آماده کار است، یک مشکل جدی برای شما ایجاد می‌شود.

کودک پرستار

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یک پرستار بچه توانایی‌های کار به عنوان پرستار کودک شما دارد یا خیر، یک تصمیم مهم است. اختصاص وقت برای مطالعه رزومه او و آشنایی با او به عنوان یک فرد به شما کمک می‌کند تا همه قطعات را در کنار هم قرار دهید تا بتوانید یک تصمیم آگاهانه بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image
×

همیار درمان همراهی برای سلامتی شما

×